Перенесення домену

- Що таке перенесення домену?

Перенесення домену це зміна реєстратора доменного імені. Він необхідний, коли Ви хочете змінити хостинг-провайдера.

Послідовність перенесення домену:


Якщо Ви наш клієнт:

Необхідно перейти в панель управління хостингом, далі Головна> Перевірка доменов-> Перенесення доменів
Вибрати доменне ім'я (або підготувати список імен) для перенесення
Натиснути кнопку «Перевірити»
Якщо доменне ім'я існує і зареєстровано не в нашій компанії з'явиться посилання «Перенести», натисніть на це посилання.

Перед початком процедури перенесення домену необхідно попередити поточного реєстратора про те що Ви хочете перенести доменне ім'я на обслуговування в Forward Hosting (ідентифікатор: ua.fshost) і запросити код EPP для перенесення вашого домену.


Якщо Ви новий клієнт:
Перейдіть в розділ Домени - Перевірити і замовити домен на нашому сайті
Введіть доменне ім'я для переносу
Натисніть кнопку «Перевірити»
Якщо доменне ім'я існує і зареєстровано не в нашій компанії з'явиться посилання «Замовити зараз», натисніть на це посилання
Заповніть форму реєстрації нового клієнта

Перед початком процедури перенесення домену необхідно попередити поточного реєстратора про те що Ви хочете перенести доменне ім'я на обслуговування в компаніюПро Forward Hosting і запросити авторизаційний код EPP для перенесення вашого домену.


Процедура перенесення доменів:

.ua, - процес повністю автоматизований. Після подачі заявки на перенесення домену, поточного реєстратору прийдет запит на перенесення домену, як тільки він його підтвердить домен перейде до нас на обслуговування.

com, net - оскільки при перенесенні домену в цій зоні, він продовжується на 12 місяців, для початку переносу домену, необхідно оплатити рахунок на продовження домену. Рахунок буде виставлений автоматично після подачі заявки на нашому сайті. Коли оплата наших послуг буде проведена, ми подамо запит на перенесення домену. Заявка прийде на e-mail адміністративного контакту домену. Для активації перенесення, у поточного реєстратора, необхідно уточнити авторизаційний код EPP домену та ввести його при оформленні заявки на нашому хостингу. Після скоєння цієї процедури домен перейде до нас на обслуговування, протягом 5-7 днів.

org, biz, info - оскільки при перенесенні домену в цій зоні, він продовжується на 12 місяців, для початку переносу домену, необхідно оплатити рахунок на продовження домену. Рахунок буде виставлений автоматично після подачі заявки на нашому сайті. Так само Вам необхідно у поточного реєстратора уточнити код авторизації EPP домену та ввести його при оформленні заявки на нашому хостингу. Коли ці дві умови будуть виконані ми зможемо почати процедуру перенесення домену і на протязі 5-7 днів домен перейде до нас на обслуговування.

У разі успішного або неуспішні перенесення домену, на контактний e-mail буде надіслано повідомлення.

  • transfer domain
  • 55 Користувачі, які знайшли це корисним
Ця відповідь Вам допомогла?

Схожі статті

Реєстрація та продовження доменних імен

На кого реєструється доменне ім'я?- доменні імена ми реєструємо на наших клієнтів. Тому дуже...

Powered by WHMCompleteSolution